Oleje silnikowe lotos

Oleje silnikowe to substancje odpowiedzialne za smarowanie w silnikach spalinowych. Posiadają one również inne funkcje, które działają antykorozyjnie, przeciwutleniająco lub obniżają temperaturę krzepnięcia i pienienia się oleju. Właściwy dobór oleju jest priorytetem bezpiecznego funkcjonowania każdego samochodu. Wspomaga on bezawaryjną pracę silnika oraz przedłuża jego żywotność poprzez minimalizację zużycia. Podstawowymi warunkami doboru odpowiedniego oleju silnikowego jest strefa klimatyczna, w której będzie poruszał się samochód. Kolejnym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę podczas zakupu jest marka oraz model samochodu.

Spółka LOTOS dysponuje zamiennikami olejów silnikowych dla ponad 55 marek samochodowych. Dzięki prowadzonym przez firmę innowacyjnym metodom reklamy oraz troskę o klientów, została stworzona internetowa wyszukiwarka zamienników olejów silnikowych. Umożliwia ona dobranie odpowiedniego środku smarowego dla około 6400 modeli samochodów uwzględniając samochody osobowe oraz dostawcze. Według specjalistów oleje silnikowe lotos są świetne pod względem jakościowym. Firma ta jest na bieżąco z zachodzącymi na rynku zmianami motoryzacyjnymi, co pozwala na ulepszanie oraz wprowadzanie w obieg coraz to nowszych produktów.

Lotos rozwija się również pod innymi względami, które z punktu widzenia klientów są istotnymi i pozytywnymi elementami podczas współpracy. Profesjonalna obsługa pomaga przy wyborze odpowiedniego produktu, który sprosta oczekiwaniom konsumenta i sprawi, że będzie on pewny jego jakości oraz niezawodności. Doradztwo usprawnia działanie firmy oraz umacnia jej pozycję na polskim rynku. Eksperci, którzy pomagają w doborze odpowiednich olejów silnikowych są w pełni świadomi faktu, że nie każdy klient musi znać się na rzeczy, dlatego współpraca układa się bardzo miło, a doradztwo przebiega w przyjemnej atmosferze. Firma stała się liderem na rynku w Polsce pod względem produkcji i dystrybucji olejów silnikowych.

Oleje silnikowe lotos spełniają wszystkie normy oraz wymagania jakościowe. Podczas procesów produkcyjnych ściśle przestrzegane są wszystkie zasady, co skutkuje otrzymaniem niezawodnego i dobrego jakościowo produktu. Spółka LOTOS posiada certyfikaty, które potwierdzają jej wysokie notowania na polskim oraz europejskim rynku.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *