Wydawnictwo WIP – Wiedza i Praktyka w jednym

Jedno z największych polskich wydawnictw, powstałe przed ponad dwudziestoma laty. Za swój cel stawia sobie przede wszystkim jak najwyższą jakość świadczonych usług i dbanie o zadowolenie klienta, przy profesjonalnej obsłudze. Bez wątpienia umożliwia to nowoczesny model działania biznesowego, który opiera się m.in na sprzedaży na „próbę”.

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka, bo właśnie o nim była mowa we wstępie powstało w 1997 roku na bazie dwóch Wydawnictw – KiK oraz VNR. Idee, które przyświecały właścicielom tego pierwszego Wydawnictwa, czyli Panom: Romanowi Kruszewskiemu i Witoldowi Koniecznemu oraz właścicielowi Wydawnictwa VNR pozwoliły na stworzenie Wydawnictwa WIP, które bez wątpienia może szczycić się mianem rzetelnego i fachowego.

Misja firmy, czyli „Prostym językiem o trudnych sprawach” od lat jest nieodzownym towarzyszem Wydawnictwa, a zarazem elementem charakterystycznym dla niego. Już bowiem pierwszy wydany produkt, czyli „Poradnik Podatnika” stał się bestsellerem na rynku. Obecnie oferta WIP kierowana jest do specjalistów z szerokiego zakresu dziedzin, do publicznych i samorządowych instytucji, ale też do biznesmenów – począwszy od małych firm, do wielkich przedsiębiorstw, które z chęcią sięgają po tytuły wydawane przez Wydawnictwo.

Sposób przekazu treści jest więc dostosowany do każdego odbiorcy, co bez wątpienia przekłada się na fakt, że Wydawnictwo stale poszerza zakres swoich działań i prężnie rozwija się w zakresie świadczonych przez siebie usług.

WYDAWNICTWO WIP – WIEDZA I PRAKTYKA W JEDNYM

Produkty z jakich dziedzin znajdziemy więc w ofercie Wydawnictwa Wiedza i Praktyka? Mamy tu rzecz jasna do czynienia z treściami z zagadnień dotyczących księgowości, finansów, kadr, płac, BHP, czy też komputerów, bezpieczeństwa danych osobowych i ochrony środowiska. Wybór jest więc szeroki, a to tylko niektóre z dziedzin, które tu znajdziemy. Środki przekazu informacji są w pełni dostosowane do współczesnych czasów – możemy więc skorzystać z miesięczników, książek, lub magazynów poprzez nośniki elektryczne, takie jak np. tablety, czy też smartfony, ale firma nie stroni oczywiście od publikacji w tradycyjnej formie papierowej. Materiały ukazują się również na tematycznych portalach, ale też i i w formie filmów wideo.

Czekamy na wasze opinie na temat Wydawnictwa Wiedza i Praktyka

2 komentarze

  1. Polecam to wydawnictwo. Artykuły są bardzo ciekawe i pomocne w prowadzeniu biznesu. Świetne informacje dotyczące zarządzania kadrami okazały się dla mnie bardzo pomocne tym bardziej, że teraz trzeba bardzo umiejętnie zarządzać pracownikami

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *